NOVINKY:

Nezmeškajte žiadnu novú správu, ktorá Vás naladí na AMOSFEST2019!

Odhaľujeme prvých interpretov

19.11.2018 | Pondelok

Máme pre teba prvých interpretov, ktorí sa postarajú o skvelý zážitok! Žánrová ponuka bude naozaj pestrá - z pódia bude znieť rock, pop, indie aj house či reagge a balkánske rytmy. Príde Puding pani Elvisovej, DJ EKG, B-Complex, Medial Banana, MALALATA a mnoho ďalších. Mená všetkých doteraz potvrdených interpretov nájdeš v sekcii Program.

Odhaľujeme prvých interpretov
Predpredaj už čoskoro!

Predpredaj už čoskoro!

18.11.2018 | Nedeľa

Tešte sa, prvé lístky na AMOSFEST 2019 uvoľníme do predaja už v decembri! Na AMOSFESTE je vítaný každý, kto chce osláviť vznik najväčšej univerzity na Slovensku spolu s nami. Nezáleží na veku ani na farbe oblečenia. :) Pre študentov a zamestnancov Univerzity Komenského pripravujeme lístky zadarmo - sú však v obmedzenom počte, preto pozorne sledujte našu stránku alebo sociálne siete pre bližšie informácie.

Predstavujeme AMOSFEST 2019

17.11.2018 | Sobota

Pri tematickom dni študentov uvádzame budúcoročný AMOSFEST 2019, kde spoločne oslávime túto krásnu narodeninovú udalosť poriadne, ako sa patrí. Festival sa bude konať 9. - 12. mája v Mlynskej doline. Pripravujeme pre vás bohatý program, ktorý postupne budeme odkrývať aj práve tu. Každý si nájde to svoje. Prídeš? Pochopíš.

Predstavujeme AMOSFEST 2019
PROMO
a nielen to...!

Staňte sa partnerom

Súčasťou najväčšej narodeninovej oslavy 100 rokov s UK sa môžete stať aj vy. Vypíšte formulár a aj váš brand môže zažiariť na veľkolepom festivale.

9. - 12.5.2019
MLYNSKÁ DOLINA